Co proponuje producent automatów online Funstage

0
64
5/5 - (1 vote)

Każdy miłośnik hazardu, którego celem jest spędzanie czasu na grze z urządzeniami przenośnymi, powinien zainteresować się tym, co do zaoferowania ma usługodawca Funstage. Jest to obecnie jedna z największych firm na świecie, jeśli chodzi o tworzenie gier ze społecznym aspektem online. Wśród nich nie brakuje wielu klasyków, które zostało odnowione oraz dzięki temu można w nie aktualnie grać na tabletach i smartfonach.

Aktualnie Funstage odpowiada za stworzenie ponad 400 zróżnicowanych tytułów, które można pobrać z poziomu App Store lub Google Play Store w zależności od tego, czy korzystamy z Androida, czy też z iOS. Jeśli gracz zechce przetestować gry od tego usługodawcy, poniżej przedstawiamy 4 najciekawsze automaty online, które zostały udostępnione przez Funstage.

Lord of The Ocean

Jak wynika z samej nazwy tego automatu online, jego motyw przewodni został utrzymany w klimacie morskim. W bardzo jasny sposób możemy tutaj spotkać się z nawiązaniem do greckiej mitologii, a konkretnie boga mórz i oceanów, Posejdona. Slot znajdziemy w polskim kasynie do gry w sieci wśród oferowanych tytułów. W trakcie zabawy będziemy mogli liczyć na wiele sposobów na wygraną, które są zapewnione nie tylko przez standardowe symbole wygranej, ale też funkcje bonusowe.

Decydując się na zabawę z tym automatem od Funstage, gracze będą mogli spodziewać się 5 bębnów oraz 10 rzędów. Łącznie spotkamy tutaj też 10 linii płatniczych, dzięki czemu sposoby na przyznawanie wygranych są łatwe do zrozumienia.

Book of Ra Deluxe

W przypadku tego tytułu gracze będą mieli do czynienia z odnowioną wersją kultowej gry Book of Ra, która dawno temu podbiła serca miłośników hazardu z całego świata. W efekcie po dziś dzień gracze chętnie decydują się na spędzanie czasu z tym tytułem. Oto co warto wiedzieć na jego temat:

  • 5 bębnów,
  • 10 linii płatniczych,
  • Scatter oraz Wild,
  • 10 lub więcej darmowych spinów.

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Z uwagi na fakt, że ten i inne nowe sloty opisał zespół Stakers, gracze będą mogli sami zdecydować, dlaczego konkretny tytuł jest dla nich atrakcyjnym rozwiązaniem. W przypadku tej gry będziemy mogli liczyć przede wszystkim na ciekawą oprawę audiowizualną, a do tego wygrane są przyznawane stosunkowo często z uwagi na aż 97,1% RTP.

Sizzling Hot Deluxe

Skoro mowa jest o automatach online, które na przestrzeni lat zjednały sobie szerokie grono odbiorców, nie może również zabraknąć tego absolutnego klasyka. W trakcie gry będziemy mieli do czynienia z automatem owocowym, który został zaprojektowany w klasyczny sposób. Szczegóły na temat powstałego projektu rozgrywki prezentujemy poniżej.

RTP96%
ZmiennośćWysoka
Linie płatnicze5
Funkcje bonusoweSymbol Scatter, gra ryzyka

Funstage jest bez wątpienia jednym z tych producentów w branży iGamingu, którego trzeba pochwalić. Dzieje się tak z uwagi na fakt, że dostawca oprogramowania tchnął nowe życie w popularne niegdyś tytuły, dając graczom możliwość na przetestowanie ich rozgrywki w wydaniu mobilnym. Dlatego już teraz firma cieszy się sporym zainteresowaniem wśród graczy, co widać po ponad 400 dostępnych grach, a w przyszłości z pewnością liczba nie tylko gier, ale też zadowolonych odbiorców wzrośnie.