Jakie uczucia wywołuje w Tobie człowiek uzależniony od narkotyków i alkoholu a do tego wszystkiego posiadający kryminalną przeszłość ?

Prawdopodobnie większość społeczeństwa gardzi takimi ludźmi twierdząc, że „każdy jest kowalem swojego losu” w sumie to mają rację. Jednak nie należy skreślać takich osób z listy cywilizowanych ludzi, skazując ich na wieczne nie szczęście i osamotnienie. Ale wróćmy do początku, jest 6 kwietnia 1959 na świat przychodzi….

Narodziny człowieka sukcesu

Mały Randy Gage urodzony w stanie Wisconsin leżącym na północy Stanów Zjednoczonych. Jego dzieciństwo nie należy do szczęśliwych. Nie urodził się w bogatej rodzinie, w której niczego nie brakuje, pełnej rodzinnego ciepła i miłości. Randy wychowuje się bez ojca a sytuacja materialna rodziny z góry skazuje go na bycie ofiarą losu. Wyrok ten dokonuje się już w okresie edukacji Randiego. W szkole ma wiele problemów, z którymi nie potrafi sobie poradzić, przez co ostatecznie zostaje z niej wyrzucony, a wszystkie okoliczności powodują opuszczenie rodzinnego domu przez naszego bohatera w wieku 15 lat. Brak sensu życia i bez celowa tułaczka pogarsza tylko sytuacje, kilka kradzieży i rozbojów powodują, że Randy tym razem już przez sąd, zostaje skazany na kare pozbawienia wolności. Warto wspomnieć o poważnym uzależnieniu od papierosów, alkoholu, narkotyków (kokaina, crack, meta amfetamina), które jednak ostatecznie pokonuje już w wieku 20 lat. Po odsiadce Randy pracuje, jako szary człowiek na zmianę próbując otwierać biznesy, które ostatecznie zwiększają ilość długów oraz świadomość bycia życiową ofiarą losu, chyba gorzej być może.

Po sukces już tylko z górki

Nie do końca, ponieważ aby tak się stało Randy musiał doświadczyć bardzo przykrego oraz bolesnego przeżycia. Mianowice zostaje napadnięty przez wygłodniałego ćpuna, a następnie poważnie postrzelony w brzuch. Otarcie się o śmierć oraz trudna rekonwalescencja, która łącznie trwa 2 lata jest przełomowym okresem w jego życiu. To właśnie w tym czasie Randy postanawia zmienić swoje życie, rozpoczynając od usunięcia ze swojej głowy negatywnych myśli oraz nawyków. Dopiero teraz Randy zjeżdża po sukces ze stromej górki.

Start w Branży MLM a następnie uderzenie w branżę szkoleniową

Randy, kiedy tylko doszedł do 100 % sprawności rozpoczął działania w branży marketingu sieciowego. Okazało się, że jest w tym świetny, zaczyna otrzymywać wysokie wynagrodzenia a niektóre firmy w branży MLM widzą w nim wielki potencjał i zaczynają z nim współprace polegającą na przekazywaniu wiedzy naszego bohatera swoim pracownikom. Tak o to Randy staje się Trenerem szkolącym tysiące ludzi w kilki firmach, a w jego głowie rodzi się idea rozpoczęcia działalności w branży szkoleniowej. Powstają autorskie produkty motywacyjne z myślą o sprzedawcach bezpośrednich i przedstawicielach firm MLM i to jest strzał w dziesiątkę. Randy dziś jest autorem 9 książek, które zostały przetłumaczone na 25 języków, licznych programów motywacyjnych, prezentacji audio i wideo (osobiście uwielbiam jego kanał na Youtube oraz bloga). Randy Podróżuje po całym świecie przekazując swój nietypowy punkt widzenia na życie oraz biznes, jak do tej pory w swoim portfolio może pochwalić się liczbą 2 milionów ludzi, do których przemawiał w ponad 50 krajach. Chyba osiągnął sukces, prawda?

Podsumowując

Nie jest to historia sukcesu dostawcy pizzy, tylko byłego narkomana i osoby mentalnie zaprogramowanej na porażkę. Warto napisać, że jeżeli skreślimy człowieka z nałogami i kryminalną przeszłością. To on mimo braku akceptacji oraz wielu życiowych porażek jest wstanie zmienić swoje życie na lepsze, a nawet osiągnąć spektakularny sukces. Powiedzenie „Każdy jest kowalem swojego losu” świetnie wpisuje się w historię Randiego.