Nie wygląda zbyt atrakcyjnie, szczególnie TU W POLSCE…. Gdzie nieświadomość możliwości naszej populacji nie pozwala nam iść z duchem czasu. Chyba pora to zmienić

Mówiąc „Alternatywne zarabianie” nie mam wcale na myśli stawiania na polach farm wiatrowych generujących „zielony” Prąd. Myślę bardziej o wszelkich działaniach przynoszących nam korzyści materialne W INTERNECIE. Prawdą jest że ten sposób zarabiania dopiero rozwija skrzydła w Polsce. A Nie liczni którzy siedzą w tej branży już kilka lat, dziś zbierają sowite plony. Może pora wysilić swoją mózgownice i rozpocząć działalność właśnie w Internecie… ?

Z racji tego, że nie jest to normalna metoda uzyskiwania dochodów, ludzie kreują fałszywe opinie i przekonania. Nie ma to jak bezmyślny HEJT. Tylko kto tak naprawdę na tym traci?

Zarabianie online w oczach innych

Ludzie po przez swoje zamknięte umysły nie potrafią dostrzegać, innych fantastycznych metod zarabiania. Tkwią więc w swoich „wąskich tunelach myślowych”, które ograniczają się do wykonywanej pracy na etacie. Mimo że narzekają, jak im jest źle, jak bardzo nie lubią swojej pracy, jak jest ciężko. To nie są wstanie zrobić żadnego kroku do polepszenia swojego stanu umysłu ani statusu społecznego. Przecież Istnieje tyle ciekawych alternatywnych metod zarabiania, szczególnie przez Internet, od copywritingu do budowania swojej sieci MLM. Niestety nieświadomość ludzi robi swoje. Winna chyba jest tutaj telewizja;) oraz brak odpowiedniej wiedzy…. I oczywiście lenistwo.

Alternatywne zarabianie online w oczach bliskich

Tutaj sytuacja bywa bardzo trudna a niekiedy smutna; ( niestety, jeżeli w naszej rodzinie nikt nie zarabia w taki sposób i nie osiągnął jeszcze żadnych spektakularnych osiągnięć, jesteśmy skazani na fale krytyki i niezrozumienia. Jeżeli jesteśmy wytrwali to zaciskamy zęby, i idziemy po swoje, przy jednoczesnym pogorszeniu naszych relacji z rodziną. Oczywiście nie zawsze. najlepszy jest moment sukcesu. Gdy już go osiągniemy, to nasza rodzina zaczyna widzieć w nas autorytet i padają słowa „dobrze zrobiłeś” „zawsze w ciebie wierzyłem” haha ta jasne;)

Bywa niestety tak, że przez opinie rodziny i teksty typu „idź do normalnej pracy” po prostu się poddajemy i wracamy do szarzyzny.

Zarabianie online w oczach znajomych

Tutaj również bywa niekiedy trudno.

„Co!?, Zarabiasz przez Internet, jaja sobie ze mnie robisz? „

W głowie takiego znajomego, pojawiają się zawsze myśli typu „Ja muszę ciężko zapieprzać, a on sobie siedzi w domu przed komputerem”. Lecz gdy prowadzi się poważny biznes online, to znajomi nie wiedzą o tym, że jest to ciężka praca, nie raz po 16 godzin dziennie. Na Szczęście można się spotkać z pozytywnymi reakcjami typu „ Naprawdę!, To super, że Ci się udaje, opowiedz coś więcej” Tacy znajomi lub przyjaciele, mogą stać się naszymi przyszłymi współpracownikami.

Zarabianie online w oczach zazdrośników

„Zazdrośnicy” to chyba najgorsza grupa ludzi, silnie utwierdzona w swoich fałszywych przekonaniach o zarabianiu przez Internet. Tacy ludzie są wstanie wystawić fałszywą, negatywną opinie, a nawet zniszczyć twój biznes online który budowałeś wytrwale przez kilka lat. Należy uważać na takich ludzi, jednocześnie nie próbować reagować na ich działania, albo niszczyć ich gdy są jeszcze słabi.

Pamiętać należy że alternatywne zarabianie staje się coraz bardziej popularne, coraz więcej ludzi decyduje się na taką formę zarabiania pieniędzy. Dziś należy zająć swoje miejsce, bo jutro może być już za późno.