Podobno WIEDZA to WŁADZA. Pieprzyć władzę, stanowczo wolę PIENIĄDZE! Bo ich zawsze będzie mało. Pytanie brzmi „W jaką wiedzę należy się uzbroić, aby nasze portfele zaczęły eksplodować?”

„Kiedyś będę bogaty” Codziennie niejednokrotnie powtarzamy to sobie po cichu w naszych głowach licząc, że w końcu los się do nas uśmiechnie. I po wielu porażkach, doznanych w „grze” Lotto. Ten szczęśliwy, tysięczny kupon zamieni się w kupę zielonych banknotów. Niestety, a może i stety życie to nie bajka i aby coś osiągnąć trzeba ostro zapieprzać. Jeżeli chcemy zarabiać duże sumy pieniędzy, należy zdobywać wiedzę o „zarabianiu” każdego dnia! Niestety większość pozostaje w klatce swoim ograniczeń, marząc o tym, że bogactwo samo do nich przyjdzie „kiedyś tam” po cichu, zapuka do ich drzwi. Zarabianie dobrej kasy to nie 8 godzinny spacerek zwany „pracą”, powrót do domku, ciepły obiadek, telewizorek, może jakieś spotkanko, a jutro?…. „Powrót do przeszłości” To coś znacznie więcej….

Różnice mentalności

Od niedawna dzielę ludzi na tych, którzy pracują, aby przepracować swoje życie i gówno z niego mieć oraz na ludzi, którzy pracują, aby coś w swoim życiu jednak osiągnąć. Czy w ich wyglądzie można zauważyć jakieś stanowcze różnice? Raczej nie. W obu grupach występują grubi, chudzi, brzydcy, reprezentanci pokolenia gender, a nawet osoby wierzące w Latającego Potwora Spaghetti. Widoczne różnice można zauważyć dopiero w ich mentalności.

Ci pierwsi bardzo często używają mocnych i stanowczych zwrotów takich jak „ daj mi xxx pieniędzy to będę szczęśliwy” lub „załatw mi to i tamto, najlepiej tak żebym nie pracował” Zazwyczaj od takich ludzi nie usłyszymy „Proszę” ani „pocałuj mnie w dupę”. Jest to szara masa krocząca wprost do zbiorowej mogiły, o której wszyscy zapomną. Ich największym usprawiedliwieniem przed spełnieniem własnych marzeń jest brak czasu. What the Fuck?! Jak człowiek, który po pracy w rozleniwiały sposób kładzie się przed telewizorem, aby popaść w cywilizacyjną chorobę zwaną, „ Co ja pacze?” Może uskarżać się na brak czasu? W sumie z zasady jesteśmy leniwy. Gdy stoimy automatycznie chcemy usiąść, a gdy już siedzimy, włącza nam się tryb leżenia.

Druga grupa ludzi to prawdziwi tytani pracy poszerzający swe horyzonty w każdej chwili swojego istnienia. Często zadają pytania otwarte, typu, „ Co, jak, gdzie mam zrobić/zarobić/stworzyć?” Zdobywają nowe doświadczenia, pomnażając jednocześnie zera na swoich kotach bankowych. Nie marudzą tylko robią swoje pokonując każdą przeszkodę, jaką napotkają. Odkryli magiczny pierwiastek zwany „Samomotywacją„ dzięki któremu codziennie rano otrzymują dużą dawkę energii. Ten codzienny kopniak w dupę pomaga im osiągnąć ICH sukces.

Zatrzymaj się na chwilę i zastanów się, kim TY jesteś?

Wiedza o zarabianiu każdego dnia

Jedna z sentencji Brian’a Tracy brzmi „Żeby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć.” Coś w tym jest. Żeby zarabiać dużo, musisz robić dużo, musisz porzucić stary tryb „bycia”, zresetować się, i stać się nowym „sobą”. Lecz jak tego dokonać? Musisz odnaleźć swoje „WHY?” Zaplanować swoje cele. Odnaleźć i skontaktować się z ludźmi, którzy osiągnęli to, czego pragniesz i po prostu DZIAŁAĆ! Na początek przyda się kilka megabajtów wiedzy przelanej na papier:

Daniel Kubach- „Planowanie celów”

Steven K. Scott- „Jak lepiej zarabiać Metody milionera „

Brian Tracy- „Samodyscyplina”

Brian Tracy- „Uwalnianie Kreatywności”

Eker T.Harv- „Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie „

Hill.Napoleon- “Myśl I bogać się”

Jest to tylko skrawek tego, co warto przeczytać, aby osiągnąć własną definicje sukcesu. Nie można zapomnieć o ludziach. W pojedynkę ciężko stworzyć coś wspaniałego, wielkiego i dochodowego. W sumie czy sukces smakuje lepiej w samotności? Raczej nie.

Nie marnuj czasu, zdobywaj wiedzę o zarabianiu każdego dnia!

Codziennie marnujemy czas, realizując mało istotne sprawy. Jesteśmy nieświadomi własnego lenistwa, przybliżającego nas jedynie ku porażce. A tym czasem wystarczy tylko odpowiednio silne „WHY?”, Świadome cele, wiedza oraz ludzie, by nasze życie zamieniło się w zajebistą przygodę na końcu, której wypowiemy monolog „JA PIERDOLĘ! ZROBIŁEM TO! UDAŁO SIĘ!”

Wiedza to potęgi klucz. Wiedza o zarabianiu to klucz do wolności finansowej, bogactwa i sukcesu. RUSZ SIĘ! CZAS LECI! TY DECYDUJESZ O WŁASNYM LOSIE!