Grudzień będzie wyjątkowo obfity w różnego rodzaju wydarzenia z naszym udziałem. Wczoraj pisałem o wystąpieniu w radiu Merkury, dzisiaj dowiedziałem się, że zostałem zakwalifikowany do Pecha Kucha Night Warsaw. Podczas mojej prawie 7-dmio minutowej prezentacji opowiem o 19 rzeczach, które warto zrobić podczas gap yearu.

Pecha Kucha (czyta się pe-czak-cza) to cyklicznie odbywająca się impreza w ponad 300 miastach na całym świecie. Podczas wieczornych wystąpień swoje pomysły i projekty prezentują osoby z dziedzin “kreatywnych” (mam wrażenie, że to słowo jest nieco nadużywane w dzisiejszych czasach, podobnie jak innowacyjność). Architekci, projektanci, graficy, malarze, miejscy aktywiści, pisarze oraz ludzie pełni ciekawy pomysłów gromadzą się w jednym miejscu, żeby zaprezentować szerzej swoje projekty, poznać się, odkryć nowe talenty, a przede wszystkim dobrze się bawić – można przeczytać na temat idei Pe-czak-czy.

Prelegentów łączy formuła prezentacji – 20 x 20 = 20 slajdów, na każdy slajd 20 sekund (żeby było żywo, dynamicznie i nikogo nie zanudzić). Posiedziałem już trochę nad prezentacją i muszę przyznać – wcale nie jest tak łatwo wstrzelić się w te 20 sekund.

Nawet jeśli nie chce się Wam znowu słuchać o tym, co robiliśmy podczas naszego gap yearu, może to być dobra okazja, do tego, żeby spotkać się na piwo 🙂 Zapraszam!