Już część osób na pewno o tym wie, bo albo wspominałem o tym osobiście, albo na pokazie zdjęciowym. Mianowicie – będzie książka o Chinach 🙂 Na pomysł napisania jej wpadłem jeszcze będąc w Kunmingu. Stwierdziłem, że mając taki bagaż doświadczeń, wspomnień oraz kontent na blogu, może z tego powstać całkiem ciekawa publikacja.

Chcę to zrobić również dla siebie – móc powiedzieć o sobie, że jest się autorem książki to jest coś!+100 do lansu 😛 Chcę też zebrać wszystko w całość dla osób, które nie były up-2-date z naszym życiem w Chinach, między innymi moi Rodzice oraz dalsza rodzina, znajomi.

W związku z pogrążeniem się w e-książkowy świat, planuję na pewno wydać wersję elektroniczną książki. Istnieje sporo serwisów, które oferują publikację w modelu tzw selfpublishing. Działa to na takiej zasadzie, że podsyła się gotowy plik, który zostaje przerobiony do formatów przyjaznych dla e-czytników (e-pub, mobi) i następnie trafia do cyfrowej dystrybucji. Następnie będę poszukiwał również wydawnictwa “papierowego”. Mam już kilka na oku, celuję na początek w wydawnictwa podróżnicze takie jak bezdroza.pl

Żeby zostać poinformowanym o wydaniu książki, możecie zostawić swój adres e-mail poniżej.