…jest krótka wzmianka o mnie – wybaczcie, musiałem się pochwalić 🙂

Nie wszyscy pewnie wiecie, ale udało mi się zdobyć wyróżnienie w konkursie Akademicki Mistrz Innowacji. W dwóch słowach chodzi o to, że wysłałem swoją pracę magisterską na konkurs, o którym informację przypadkiem wyhaczyłem w dziekanacie. Krótko przed wylotem otrzymałem telefon z Warszawy, że moja praca została zauważona i, że otrzymałem owo wyróżnienie. Bardzo się ucieszyłem, wszystko ładnie, pięknie, ale niestety nie mogłem być obecny na gali rozdania nagród z powodu naszego wyjazdu do Chin. Od czego jednak jest Internet i otwarta głowa 🙂

Ustaliłem z organizatorami konkursu, że nagrodę w moim imieniu odbierze mój przyjaciel, Maciej, który studiuje i mieszka w Warszawie. A żebym mógł być obecny chociaż wirtualnie na gali rozdania nagród, nagrałem prezentację wideo, w której opowiadam krótko o tym, co zrobiłem w ramach swojej magisterki.

Razem z Kasią i Denisem podczas wizyty w Green Lake nagraliśmy wstęp do prezentacji. Jak to bywa przy takich produkcjach, nagrań nie było końca. Dlaczego? Przekonajcie się sami:
Jeśli nie dysponujecie dzisiejszą Rzepą, to skan artykułu możecie tutaj pobrać.

A poniżej prezentacja, która została pokazana podczas gali rozdania nagród, już bez mojego komentarza: